Çukurova Yerinde Duramayan Escort Gülşen

Yüze Oturma

ve Ayak Fetişi Kraliçesi

Siz benim yeni bir oyuncağım mısınız?

Cezalandırılmak istiyorsan, aşırı zevki garanti edebilirim!

Ben Gülşen A. – tombul, uzun, güçlü, soğuk, sert, hesapçı, otoriter, fiziksel olarak güçlü, yaratıcı ve esprili. Bana dünyanın en yenilebilir ayaklarına sahip olduğum söylendi. Önümde diz çöküp biraz tat vermek istemez misin? Sadece ayaklarıma tapılmayı seviyorum. Benim düşünceme göre, uzun bir günden sonra, ayaklarıma bakıp onları çok daha iyi hissettiren bir şey yok.
Hayat bir oyundur ve hiçbir utanma ya da numara duygusu olmadan sahibe rolünü oynuyorum. Vücudumun ince mesajlarına uyum sağlamayı öğrenin ve kendinizi tam olarak benim zevkime nasıl adayacağınızı öğrenin.

Benim dünyam, güçlü ve zarif bir kadının gücü, kontrolü ve ilgisi için can atan rıza gösteren yetişkinlerden oluşuyor. Bana tamamen açılırsanız, fantezilerinizi, hayallerinizi ve arzularınızı benimle paylaşırsanız ve aklınıza girmeme izin verirseniz, derin dileklerinizi anlayacağım ve bunları sizinle canlandırabilirim. Sizin uyarımınızın ve arzularınızın motoru olacağım.

Acemiler hoş geldiniz!
Acemileri, beklentilerimi tatmin eden bir itaat standardına göre eğitmekten ve beslemekten büyük zevk alıyorum.

Yaş: 28
İstatistikleri: 177cm, iri ve güçlü vücut
Ayakkabı numarası: 41
Beyaz , Sarışın

Daha fazla ayrıntı için benimle iletişime geçin. Sıkı bir rezervasyon politikası uyguluyorum ve ilk iletişimin e-posta yoluyla yapılmasını tercih ediyorum. Bir seans talep etmek ve bu maceranın bir parçası olmak için, mesleğiniz, yaşınız, buluşmak istediğiniz tarihler ve bunun süresi gibi sizinle ilgili bazı temel bilgileri içeren nazik bir e-posta gönderirseniz çok memnun olurum. Bu bölümü kaçırırsanız, e-postanıza cevap verme zahmetine bile girmeyeceğim.
Bana ismimle hitap etmeme, kötü yazım veya anlamsız dilbilgisi tolere edilmeyecektir. Sizinle bir kişi olarak ilgilenmem benim için önemli, bu yüzden lütfen e-postanızı veya telefonla ilgili sorunuzu yaratıcı ve yaramaz zihnimi ateşleyecek bir şekilde sunun.

Karşılıklı bir anlayışa sahip olduğumuzu düşünürseniz, sizi bir seans düzenlemeyi tartışmak için beni aramaya davet edeceğim. Bir seanstan önce temas sırasında ‘olay yerine’ girmeyeceğim ve boşa harcanan zamanımı takdir etmiyorum.